www.wibrator.com.pl

WSPÓŁPRACA

Guma i lateks

latex

Prosty lateks używany jest dość powszechnie do zabawek erotycznych zwłaszcza nie takich miękkich jak silikonowe lub żelowe. Wibratory czy dilda z użyciem lateksu są dość sztywne. Nie są też w dotyku realistyczne. To, co jest ich największą wadą, to fakt, że mogą uczulać. Zabawki z lateksu, podobnie jak inne podlegają tym samym zasadom higienicznym, co inne zabawki. Należy myć je po użyciu. Ponieważ materiał jest porowaty, nie należy używać ich wspólnie bez prezerwatywy. Dobrze traktowana zabawka z lateksu posłuży nam lata, o ile nas nie uczuli. Będzie też dość tania w porównaniu z innymi gadżetami o podobnych właściwościach. Nie wolno używać lubrykantów na bazie tłuszczu i parafiny do zabawek wykonanych z gumy. Lepiej wybrać lubrykant wodny.

 

 

 


 

Publikowane materiały mają charakter autorski, umieszczane są przez oryginalnych autorów oraz osoby posiadające do nich prawa autorskie, lub za ich zgodą.

Nie ma możliwości kopiowania i powielania materiałów do własnych celów bez zgody serwisu.

www.wibrator.com.pl nie wyraża też zgody na powielanie i publikowanie zdjęć

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>