WSZYSTKO, CO POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ O WIBRUJĄCYCH GADŻETACH

Partner serwisu: TULIPAN.PL


Elastomery

Podobne do żeli elastomery sa mniej niebezpieczne i szczycą się znacznie wyższą jakością. Nie ma w nich ftalanów.

Ftalany używane są jako „uplastyczniacze” materiałów winylowych. Jeśli winyle nie zawierają zmiękczaczy, mówimy o plastiku PCV. Na codzień spotykamy się z winylami/plastikami różnej jakości i czystości, używanych w produkcji bardzo szeroko – od opakowań żywności po tanie sportowe buty. Im więcej nieprzyjemnego zapachu w plastiku, tym więcej niebezpiecznych ftalanów zostało do niego użytych.

ELASTOMERY to zupełnie inny materiał. Już na poziomie produkcji rozpoczynają jako materiały miękkie, które się utwardza. W produkcji nie korzysta się z żadnych rozpuszczalników, nie ma w nim też lateksu. Materiał ten jest idealny do wytwarzania rozmaitych faktur i materiałów o różnej twardości.

Najlepszym nawilżaczem do wibratorów wykonanych z dodatkiem elastomerów jest ciepła woda i mydło antybakteryjne lub specjalny spray czyszczący. Do używania stosujemy lubrykanty na bazie wody.

Przykładem godnego polecenia wibratora z elastomerów jest Laya Spot Fun Factory.

Publikowane materiały mają charakter autorski, umieszczane są przez oryginalnych autorów oraz osoby posiadające do nich prawa autorskie, lub za ich zgodą.

Nie ma możliwości kopiowania i powielania materiałów do własnych celów bez zgody serwisu.

www.wibrator.com.pl nie wyraża też zgody na powielanie i publikowanie zdjęć.