www.wibrator.com.pl

WSPÓŁPRACA

Guma termoplastyczna (TPR)

tpr

Guma termoplastyczna (Thermoplastic Rubber) to mieszanka polimerów o charakterze termoplastycznym. TPR jest nietoksyczny, bez ftalanów i nie uczula. Ma mniej porów niż Cyberskóra, ale więcej niż Silikon. TPR powinien być czyszczony wodą i mydłem ale też koniecznie specjalistycznymi środkami, takimi jak spray do czyszczenia zabawek erotycznych. Ponieważ TPR jest nieodporny na temperaturę, nie wolno go sterylizować w wysokiej temperaturze. Jeśli używasz wibratora zrobionego z TPR z partnerem, warto skorzystać z prezerwatywy.   Niewolno używać lubrykantów na bazie tłuszczu i parafiny do zabawek wykonanych z gumy. Lepiej wybrać lubrykant wodny.

 

 


 

Publikowane materiały mają charakter autorski, umieszczane są przez oryginalnych autorów oraz osoby posiadające do nich prawa autorskie, lub za ich zgodą.

Nie ma możliwości kopiowania i powielania materiałów do własnych celów bez zgody serwisu.

www.wibrator.com.pl nie wyraża też zgody na powielanie i publikowanie zdjęć

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>