WSZYSTKO, CO POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ O WIBRUJĄCYCH GADŻETACH

Partner serwisu: TULIPAN.PL


Wibratory Punktu G

Wibrator punktu G to taki gadżet, który będzie dość wydłużony, by wsunąć go do pochwy oraz odpowiednio wygięty, by masować strefę Graffenberga.

Wibrator do punktu G może być dłuższy, żeby móc masować całą przednią ścianę pochwy i może być krótszy, by masować strefę G tylko miejscowo. Idealne wibratory do punktu G będą dociskały odpowiednie miejsce, będzie można je dobrze przyłożyć.

Precyzyjnie lub ogólnie

Niektórzy wolą wibratory bardziej precyzyjne, z węższą główką – wynika to z tego, że znakomicie wiedzą, gdzie dotykać i gdzie masować, żeby szczytować.

Inni wybierają szersze i mniej precyzyjne, za to „ogarniające” znacznie szersze pole i dające szanse na trafienie w dobry „punkt” nawet komuś mniej doświadczonemu.

Pochwica i inne napięcia miednicze

Pośród wibratorów do strefy G znajdują się naprawdę wąziutkie wygięte wibratory, które świetnie sprawdzają się u kobiet z zaburzeniami napięć w miednicy i problemem pochwicy czy wulwodyni. Świetnie rozluźniają i masują, bez nieprzyjemnego dla tych osób rozpierania.

Pulsator

Wyjątkową grupę stanowić mogą w tej kategorii pulsatory – nie do końca wibratory, bo pulsują zamiast wibrować, jednak ruch posuwisty, jaki jest charakterystyczny dla nich będzie doskonale nadawał się do masażu wejścia do pochwy oraz strefy G.
Publikowane materiały mają charakter autorski, umieszczane są przez oryginalnych autorów oraz osoby posiadające do nich prawa autorskie, lub za ich zgodą.

Nie ma możliwości kopiowania i powielania materiałów do własnych celów bez zgody serwisu.

www.wibrator.com.pl nie wyraża też zgody na powielanie i publikowanie zdjęć.