WSZYSTKO, CO POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ O WIBRUJĄCYCH GADŻETACH

Partner serwisu: TULIPAN.PL


Szkło borowo-krzemowe

Choć trudno o wibratory szklane, istnieją szklane dilda, które nakłada się na wibratory lub do których wkłada się wibrujące naboje.

Twarde wysokiej jakości szkło (kryształ bezołowiowy) jest kompletnie nietokstyczne i znosi duże wahania temperatur, bez wpływu na integralność jego struktury. Ważne jest, by szkło było naprawdę solidnie wykonane. Przekłada się to niestety na cenę gadżetu. Tanie szklane produkty są niebezpieczne w użyciu – tanie szkło pełne jest pęcherzyków powietrza, które ukryte pod powierzchnią zabawki  stanowią bardzo niestabilną strukturę, mogącą pęknąć lub rozsypać się przy gwałtowniejszym dociśnięciu czy pod wpływem temperatury. Dlatego jeśli wybieramy wibrator ze szkła, nie żałujemy na niego pieniędzy, żeby mieć pewność, że będzie najwyższej jakości. Wibrator ze szkła może być nawilżany każdym typem lubrykantu.  Może być chłodzony w zamrażalniku przed seksem lub grzany w gorącej wodzie. Twardy materiał zapewnia zakomitą stymulację i dociśnięcie najwrażliwszych punktów. Możesz umyć go w zmywarce – choć uważaj, żebyby nie okazało się, że w zmywarce działają środki nabłyszczające – takie nie powinny znaleźć się na szkle, które będziemy używać bezpośrednio na ciało. Lepiej więc umyć dildo wodą, mydłem, ewentualnie włożyć do gorącej wody.

Publikowane materiały mają charakter autorski, umieszczane są przez oryginalnych autorów oraz osoby posiadające do nich prawa autorskie, lub za ich zgodą.

Nie ma możliwości kopiowania i powielania materiałów do własnych celów bez zgody serwisu.

www.wibrator.com.pl nie wyraża też zgody na powielanie i publikowanie zdjęć.