WSZYSTKO, CO POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ O WIBRUJĄCYCH GADŻETACH

Partner serwisu: TULIPAN.PL


Sterowanie wibratorem

Wibrator, jaki jest, każdy widzi… ale jak nim sterować? Każda zabawka ma inne rozwiązanie, warto wybrać najwygodniejsze dla nas

WBUDOWANY PANEL STEROWANIA

Typowe dla wibratorów, różnią się z marki na markę. Posiadają guziczki „+” oraz „-„, a niektóre dodatkowy przycisk do włączania/wyłączania zabawki. Niektóre mają dodatkowe przyciski do dodatkowych funkcji.

WŁĄCZNIK PRZEKRĘCANY

Charakterystyczny dla bardziej „ekonomicznych” wersji wibratorów. Proste dokręcane wieko, brak skomplikowanej elektroniki, szybkie włącz/wyłącz. Może nie jest to zbyt wyszukane sterowanie, ale wibrator dzięki temu nie ma skomplikowanej elektroniki, jest bardzo wytrzymały. Mimo, że nie ma wielu trybów wibracji, taki wibrator zwykle też jest tańszy niż inna zabawka.

PILOT

Wibratory z pilotem to niezwykle atrakcyjna zabawka zwłaszcza dla par. Sterowanie wibrującym jajeczkiem, lub wibratorem przez partnera pozwala sterować pieszczotami serwowanymi drugiej osobie.
Piloty mogą przekazywać sygnały w sposób tradycyjny – po naciśnięciu odpowiedniego guzika, mogą też być wrażliwe na ruch, więc kiedy dłoń z pilotem przekręca się, obraca, zmienia pozycję, wibrator odpowiednio reaguje.

TELEFON

Wibrator z aplikacją w telefonie umożliwia doskonałą zabawę przy pomocy gadżetów parom na odległość – nie tylko z innego rogu pokoju, ale z całego świata! Dzięki takim rozwiązaniom pary mogą kochać się i pieścić niezależnie od tego gdzie są. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia przetrwanie rozstania
Publikowane materiały mają charakter autorski, umieszczane są przez oryginalnych autorów oraz osoby posiadające do nich prawa autorskie, lub za ich zgodą.

Nie ma możliwości kopiowania i powielania materiałów do własnych celów bez zgody serwisu.

www.wibrator.com.pl nie wyraża też zgody na powielanie i publikowanie zdjęć.