www.wibrator.com.pl

WSPÓŁPRACA

Legendarny królik

wibrator_5

 

Znany jako „Królik” wibrator z wypustką to najpopularniejszy typ wibratora na świecie.

Nazwa gadżetu wywodzi się stąd, że wypustka stymulująca łechtaczkę przypominała uszy królika, zresztą z czasem pojawiało się coraz więcej modeli faktycznie posiadających wypustki-króliczki.

Legendarny Jack Rabbit wyglądał właśnie tak

Legendarny Jack Rabbit wyglądał właśnie tak

Sam pomysł na to, by akurat zwierzęce motywy ubarwiły zabawkę powstał kiedy okazało się, że w Japonii, gdzie produkowano pierwszego królika nie można było wytwarzać wibratorów sugerujących naturalne części intymne. Z biegiem czasu produkowane w stanach zjednoczonych „Króliki” zyskiwały coraz bardziej naturalne kształty, które jak się okazało bardzo podobają się klientkom. Produkt pozostał jednak pastelowo-zabawkowy i w takiej formie jest najpowszechniejszy.

 

Wibrator Rabbit (Królik) składa się z pełnowymiarowej części penetrującej i silnie stymulującej wypustki na łechtaczkę. Większość najpopularniejszych modeli ma wewnątrz trzonu obracające się metalowe koraliki, które stymulują wejście do pochwy. Dodatkowo końcówka trzonu może wydłużać się i skracać pulsującym ruchem lub obracać. Niektóre króliki mają tylko silne wibracje, co zupelnie nie zmienia postaci rzeczy – jednoczesna stymulacja łechtaczki i penetracja to najbardziej atrakcyjna forma stymulacji.

Króliki inspirują i teraz każdy szanujący się producent zabawek erotycznych robi swoją własną wersję tej rewolucyjnej zabawki. Panel sterujący często pozwala na urozmaicanie wibracji i stymulacji. Oferuje intensywne wrażenia zarónow na łechtaczce, w wejściu do pochwy, jak również w głębszych strukturach.

Największe „Króliki” wydają się duże dla kobiet początkujących, jednak mniejszych gabarytów „Królik” może okazać się debiutem za 100 punktów. Kobieta, która przeżyje radosne chwile z Rabbitem nie zrazi się do zabawek erotycznych i zapewni sobie zróżnicowaną stymulację.

Carrie z wibratorem Jack Rabbit/Sex in the City

Carrie z wibratorem Jack Rabbit/Sex in the City

Choć pierwszy Rabbit powstał w roku 1990, dopiero odcinek serialu Sex w Wielkim Mieście z 1998 roku, w którym zabawka pojawiła się w fabule filmu spowodował królikowe szaleństwo, które trwa do dziś. Produkuje się niezliczone wzory, w niezliczonych kolorach i masą  funkcjonalności. Króliki mogą by tworzone z bezpiecznej gumy termoplastycznej czy silikonu medycznego. Gabaryty też mogą być rozmaite, od niewielkich i poręcznych, po naprawdę duże zabawki. Nowoczesne zabawki są w pełni wodoodporne.

Reasumując:

 

Kto lubi Króliki?

Większość kobiet bawiąca się w seksie zabawkami! Króliki zrobiły furrorę i nieprędko zejdą z piedestału!

 

Dla kogo stworzony jest Królik?

Dla każdej kobiety, która lubi pragnie chce intensywnej i pełnej stymulacji stref erogennych ze wskazaniem łechtaczki i punktu G jednocześnie

 

Co pieściKrólik?

Penetruje, pieści łechtaczkę, wejście do pochwy, punkt G i głębsze struktury pochwy jednocześnie – to przyjemność totalna!

 

Czym kierować się przy wyborze?

Zdecydowanie preferencjami gabarytu – jeśli nie lubimy dużych zabawek, wybieramy mniejszy, funkcjami – czyli czy się obraca czy pulsuje, czy nie czy wibruje odpowiednio mocno i w punktach, które lubimy, czy ma wypustki i ciekawą fakturę tam, gdzie będzie nam ona sprawiać przyjemność.

 

Który kupić?

Najlepiej taki, na który dostaniemy gwarancję, którego producenta znamy i mamy co do niego pewność, że nas nie oszuka.  Wybieramy zabawki z bezpiecznych materiałów – najlepiej z silikonu medycznego.

 

Jak używać?

Jak sobie życzymy – samodzielnie, z partnerem, kreatywnie i radośnie, z dużą ilością lubrykantu. W łóżku, w wannie (jeśli wodoodporny) lub w jakimkolwiek innym miejscu. Jeśli zamierzamy użyć go analnie, myjmy go dokładnie, a najlepiej użyjmy prezerwatywy. Po zabawie wibrator, jak każdą zabawkę erotyczną tego typu myjemy zgodnie z zaleceniami producenta.

 

Miłej zabawy!

Anna Moderska, Toyparty.pl

 

 


 

Publikowane materiały mają charakter autorski, umieszczane są przez oryginalnych autorów oraz osoby posiadające do nich prawa autorskie, lub za ich zgodą.

Nie ma możliwości kopiowania i powielania materiałów do własnych celów bez zgody serwisu.

www.wibrator.com.pl nie wyraża też zgody na powielanie i publikowanie zdjęć zamieszczonych w serwisie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>